Nagrywanie filmu lustrzanką cyfrową (DSLR)

W dobie szybko rozwijającej się technologii fotograficznej, kwestią czasu było, kiedy to lustrzanki cyfrowe (DSLR) zawojują przestrzeń zarezerwowaną wyłącznie dla kamer. Stało się to dzięki temu, że lustrzanki posiadają bardzo dobre cechy rejestracji obrazu, zbliżające je do profesjonalnych kamer filmowych: są wyposażone w dużą i niezwykle czułą matrycę, która odpowiada za jakość obrazu (np. mogą nagrywać w dużo ciemniejszych pomieszczeniach, aniżeli standardowe kamery), oraz oferują możliwość dowolnej zmiany obiektywów — dzięki czemu możemy w różny sposób wpływać na obraz (dokładnie tak samo jak podczas fotografowania). Gwarantuje to, że obraz generowany przez lustrzankę posiada niesamowitą głębię, kontrast i naturalność.

Jednym z największych atutów filmowania lustrzanką (DSLR) jest uzyskanie dużej głębi ostrości, czyli efektu zarezerwowanego wyłącznie dla profesjonalnych kamer filmowych. Wśród osób interesujących się filmem DSLR panuje pogląd, że to właśnie lustrzanki staną się przyszłością kinematografii.

Nasza oferta:

Film z imprezy okolicznościowej

Organizujesz imprezę? Lub masz przed sobą ważne wydarzenie z Twojego życia, a może z życia twoich najbliższych? Film z takiej imprezy to na pewno wspaniała pamiątka na lata. Nasze studio nagra dla Ciebie najlepsze momenty z twojej imprezy i zmontuje z tego film o długości 2 godzin. Szczegóły do ustalenia przy kontakcie.

Krótkie formy filmowe

Organizujesz imprezę, spotkanie w ramach stowarzyszenia lub imprezę firmową? Mamy dla Ciebie ofertę, dzięki której oddamy do Twojej dyspozycji teledysk plus film nie przekraczający 45 min podsumowujący całe wydarzenie.

Film na serwis YouTube

Jesteś DJ-em? Graczem? Albo po prostu chcesz zacząć swoją przygodę z serwisem YouTube, ale nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do filmowania? Dzięki naszemu studio nagrasz profesjonalny film na swój kanał YouTube w jakości Full HD 1080p. Do twojej dyspozycji będzie również przestrzeń studyjna 30 metrów kwadratowych, wysokiej klasy komputer gdzie zmontujesz i w przeciągu 10 min udostępnisz film na swoim kanale YouTube. Dodatkowo możemy zaaranżować dla Cibie mini scenografię do nagrywania filmików tematycznych (usługa dodatkowo płatna).

Nasze przykładowe realizacje: