• Jolka i Marcin

    Ekipa Studio Infinity do twoich usług!

Kim jesteśmy?

Dwoje szalonych, pozytywnie zakręconych pasjonatów fotografii, którym nigdy nie brakuje energii i inspiracji. Naszą mocną stroną jest przede wszystkim to, że uzupełniamy się nawzajem, co ma wpływ na efekty końcowe naszej pracy. Kobieca delikatność i romantyzm połączona z męską precyzją i perfekcjonizmem tworzą mieszankę wybuchową, co widać w każdym uchwyconym kadrze. Działamy kompleksowo i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Indywidualne podejście, innowacyjność i otwartość wyróżnia nas na tle konkurencji.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

W obszarze naszych działań jest szeroko pojęta fotografia oraz film. Jesteśmy pasjonatami fotografii i jest to nasze hobby. Do każdego zlecenie fotograficznego czy filmowego podchodzimy indywidualnie, a pracując nad zleceniem z klientem tworzymy miłą luźną atmosferę, w której obie strony czują się jakby miały do czynienia z dobrymi znajomymi.

Gdzie działamy?

Na co dzień działamy w Witkowie tam gdzie mieści się Studio Infinity. Lecz obszar naszych działań to również pobliskie miasta takie jak Gniezno, Słupca, Września czy Poznań. Nie ograniczamy się do naszych okolic, więc możemy przyjąć zlecenie na terenie całej Polski a także poza jej granicami! Zapraszamy.

169

Zadowolonych Klientów

11000

Godzin Pracy

55000

Zrobionych Zdjęć

60

Gotowych Projektów

Fotografia i Film

Podczas fotografowania oraz filmowania korzystamy z profesjonalnych rozwiązań firmy Canon oraz Panasonic Lumix. Posiadamy również kameralne studio fotograficzne w którym korzystamy z oświetlenia firmy Quantuum. Dzięki temu każdy klient dostaje od nas fotoreportaż oraz film wysokiej jakości.

Makijaż

W naszym studio dbamy o każdy szczegół, dlatego dajemy możliwość skorzystania z makijażu przed sesją zdjęciową. Dzięki temu zaoszczędzasz czas i zyskujesz pewność siebie podczas sesji. Makijaż jest dostosowany do twoich potrzeb i upodobań. Makijaż podkreśli stylizację oraz doda charakteru każdemu zdjęciu portretowemu i nie tylko. Oferujemy makijaż okolicznościowy: ślubny, wieczorowy, dzienny.