Jedną z naszych ofert jest wykonanie sesji zdjęciowej. Jesteśmy miłośnikami fotografii, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z sercem. Nasze motto to „nasza pasja, twój sukces”. Cena za sesję zdjęciową jest ustalana indywidualnie przy kontakcie z klientem.

Poniżej sesje zdjęciowe jakie możemy zaproponować:

fotografia ludzi

Kochamy fotografować ludzi – to nasza najmocniejsza strona! W studiu, w plenerze, w Twojej restauracji, biurze, kancelarii czy klinice – wszędzie! Stań przed naszym obiektywem i poczuj się swobodnie – my zajmiemy się resztą.

fotografia mody (lookbok)

Tworzymy lookbooki i edytoriale, nasze zdjęcia sprzedają ubrania i dodatki w istniejących i prężnie się rozwijających sklepach internetowych ale nie tylko. Jeśli prowadzisz sprzedaż odzieży przez internet lub potrzebujesz stworzyć folder swojej kolekcji ubrań, to zapraszamy do współpracy.

fotografia architektury i wnętrz

Fotografujemy budynki i wnętrza mieszkalne, biurowe, sportowe i usługowe.

fotografia produktu

Wykonujemy zarówno packshoty, jak i reklamowe zdjęcia produktów. Przygotowujemy indywidualnie dobraną scenografię nawiązującą do aktualnie panujących trendów. Ozdabiamy produkty pod żądania klienta. (więcej o usłudze)

fotografia dziecięca

Fotografia dziecięca to wspaniała pamiątka na lata. Posiadamy wiele rodzajów kolorowego tła, dzięki czemu sesja zdjęciowa twojej pociechy na pewno stanie się niezwykłym dodatkiem do twojego albumu rodzinnego. (więcej o usłudze)

zdjęcia do dokumentów

Wykonujemy zdjęcia portretowe, które później można wykorzystać do wyrobienia dokumentów, dowodu osobistego, paszportu itp. (więcej o usłudze)

dodatkowo:

Udział w sesji wykwalifikowanej wizażystki (wieloletni staż pracy w perfumerii „Douglas”). Opcja dodatkowo płatna.

Sesja w Twoim domu!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy usługę sesji zdjęciowej w domu klienta. Wystarczy, że zaplanujesz sobie wolny czas, powiadomisz nas o chęci wzięcia udziału w sesji zdjęciowej w Twoim domu, odsuniesz wersalkę w salonie i gotowe! My przyjedziemy rozstawimy sprzęt i zrobimy dla Ciebie sesję zdjęciową.

Cennik:

Pakiet MINI
80 zł
- sesja do 1 godziny w studio
- do 15 zdjęć z sesji poddanych obróbce
- 30 zdjęć ogólnie
- 5 zdjęć 10 x 15
- zdjęcia na płycie DVD
 
 
 
 
Pakiet STANDARD
150 zł
- sesja do 1,5 godziny w studio lub w plenerze
- do 20 zdjęć z sesji poddanych obróbce
- 40 zdjęć ogólnie
- 10 zdjęć 10 x 15
- zdjęcia na płycie DVD
- niespodzianka graficzna
 
 
 
Pakiet PLUS
250 zł
- sesja do 2 godzin w studio lub w plenerze
- do 25 zdjęć z sesji poddanych obróbce
- 50 zdjęć ogólnie
- udostępnione pliki RAW z sesji
- 15 zdjęć 10 x 15 lub 15 x 20
- zdjęcia na płycie DVD
- niespodzianka graficzna
- rabat 15 % na wybrane odbitki zdjęć
-foto kubek z wybranego zdjęcia